GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Vrije slag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Jo-an Mudde ARETHUSA 10 9 10 9 10 20 8       16 8 54     154
2 Klaas van Beek ZV HAERLEM         9 16 7       14 9 36     91
3 Christian Broodman HET Y 5 1     7           8   48     69
4 Kristiaan Lenos ZVL 1886 9 6     8 14           6 18     61
  Lars Schoffelmeer ZPB H&L             9         10 42     61
6 Remco van Althuis SBC2000                         60     60
7 Marcel Reefhuis WS TWENTE         5   2       12 7 30     56
8 René Janssen VZV 7 8         5       10   12     42
9 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)           18         18         36
10 Arjan Bellaart HET Y   7   8 6   6       4         31
11 Vincent Dermaux AQUADREAM                     6   24     30
12 Jan Brink DE ZEEUWSE KUST   10 9 10                       29
13 Rob Kamphuis DE WARANDE 3   3 6 4 8           4       28
  Timo Dinkelberg ALBION     8               20         28
15 Martijn Butter OEZA 4   7 4 3 6                   24
16 Damian Martens HET Y   5       12 1                 18
17 Sander van Elburg PSV 8                     5       13
18 Richard Broer PLONS       5                 6     11
19 Lex Hoogendam DE DEVEL 2   6 2                       10
  Nicko Kamphuis DE WARANDE           10                   10
  Wietse Beerens KOEWACHT             10                 10
22 Hans Bouwmeester ZVL 1886 6 2                           8
23 andre oud ZV DE BRON       7                       7
24 Flip Moerenhout TRB-RES     5                         5
  Rob Hanou PSV 1   4                         5
26 Benno Breeuwer HET Y           4                   4
  Fergil Hesterman HET Y   4                           4
  Ivo Roozeboom WVZ             4                 4
29 Dennis de Waard VZV             3                 3
  Nol van Thull ALBION                       3       3
  Robin van Beek ZVL 1886   3                           3
  Yuri Admiraal NUMANSDORP       3                       3
33 Arne-Willem Kroonen ZWEMSPORT PARKSTAD                       2       2
  Colin Degenaars ZPCH         2                     2
  Gerolf Pikker UZSC                     2         2
  Tonny Vinke SCHELDESTROOM     2                         2
  Wessel Everloo WS TWENTE           2                   2
38 Angelo de Meyer DE BRUINVIS       1                       1
  Gerko Versluis ZUIDERZEEZWEMMERS         1                     1
  Niels Albrechts SCHOTEJIL                       1       1
  paul van der voort DE ZWOER     1                         1
  Uitgedeeld   55 55 55 55 55 110 55  0  0  0 110 55 330  0  0 935


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018