GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Vrije slag Dames Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 9 9 8 9 9 20 9       14 8 42     137
2 Lisanne Andeweg ZUIDERZEEZWEMMERS 5 7   8 7 16 8       12   48     111
3 Irene van der Laan ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM     9   8           18 10 60     105
4 Laura Staal OCEANUS 7   7 5     6       16 7 30     78
5 Maaike Vooren DAW       10                 54     64
6 Anne Noom HET Y 10   10   10   10       20         60
7 Marije Dinkelberg ALBION           18             36     54
8 Evelien Sohl HET Y   6   6     2       4   18     36
9 Liselotte Joling PSV   10         5       10 9       34
10 Ramona Linting LINK 8 5       14 3                 30
11 Atie Pijtak-Radersma ZPC AMERSFOORT             4           24     28
12 Bianca Groot MSV ZEEMACHT 4       6 10 1       6         27
13 Desiree Emmen DE WARANDE   8   7                 6     21
14 Josine van Dorsselaer KOEWACHT     6                   12     18
15 Astrid Koert MNC DORDRECHT     3 4               6       13
16 Ilona Hogerheyde DAW 3         8           1       12
  Jasmijn Ruijgrok WZK ZWEMMEN           12                   12
18 Kayleigh Kloet ZOC (SG)     5     6                   11
19 Alice Bravo HET Y                     8         8
  Marjon Pol ZWEMLUST-DEN HOMMEL     4               2 2       8
21 Jamilla van Veen HOOGLAND             7                 7
22 Melanie Kuiper ZIGNEA 6                             6
  Riny Zeijpveld-Meuleman DE BERKELDUIKERS   3 1     2                   6
24 Andrea van der Zwet VZV         5                     5
  Roos van Esch ALBION                       5       5
26 Inge Wolfs PLONS           4                   4
  Jenny Schouten ZWEMSPORT PARKSTAD                       4       4
  Marijke Campfens DE GEUL   4                           4
  Yvonne v d Velde ZVL 1886         4                     4
30 Agnes van Brug DAW       3                       3
  Jessica Klaassen KOEWACHT     2 1                       3
  Linda Hoogendam WVZ 1 2                           3
  Lindi Verkooijen AQUADREAM                       3       3
  Nadine Scheeve DE BIESBOSCHZWEMMERS         3                     3
35 Chantal Verhoeff OLD DUTCH 2                             2
  Gonnie Bak PSV         2                     2
  Marijke van Hoek DE ZEEUWSE KUST       2                       2
38 Nienke de Koning TORPEDO         1                     1
  Suzan Blankestijn ZVL 1886   1                           1
  Uitgedeeld   55 55 55 55 55 110 55  0  0  0 110 55 330  0  0 935


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018