GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Schoolslag Dames Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Gonnie Bak PSV 10   7 8 8 7 9       20 32 6     107
2 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 9   8 5 9 9 7       18 20 7     92
3 Mieke van der Fluit SBC2000       10   10 10         40 10     80
4 Wendy Baljet HET Y         10   8         36 9     63
5 Liesbeth van Mill ZWEMLUST-DEN HOMMEL 7         4 1       16 16       44
6 Marijke van Hoek DE ZEEUWSE KUST     10 6               24       40
7 Karin Vrijburg-Volwater DE COLUMBIAAN           6           28       34
8 Inge Wolfs PLONS 8         3           12 4     27
9 Chantal van der Horst DE MEER       9   8 6                 23
10 Machteld Stilting ZPC AMERSFOORT 5   6     1 2         8       22
11 Manon Kloosterman DE BEVELANDERS     9 7                       16
  Yvonne v d Velde ZVL 1886         6           10         16
13 Loekie van Huissteden ZPC AMERSFOORT 3   4               8         15
14 Liselotte Joling PSV                     14         14
15 Roos van Esch ALBION                     12         12
16 Anje Manuputty PSV         7             4       11
  Ingeborg Speelman Hamelink KOEWACHT     5 3                 3     11
18 Iris van Aurich DWK           5 5                 10
19 Corrie Verhoeven PSV                         8     8
20 Gudule van der Meer PSV           2             5     7
  Mascha Schijvenaars DE ZILVERMEEUW 1                   6         7
22 Bianca Groot MSV ZEEMACHT 6                             6
  Nini van Dongen-de Paepe DE DEVEL         4               2     6
24 Sanne Munnikhuis ZV HAERLEM         5                     5
25 Angela Giezen MONTFERLAND 4                             4
  Kim van Rossum AQUADREAM       2             2         4
  Leonie Nijenhuis ZUIDERZEEZWEMMERS             4                 4
  Lizet Elsten ZDF         3               1     4
  Rachelle Hellenbrand PSV                     4         4
  Ryan Verplanke SCHELDESTROOM       4                       4
31 Joan Fonteine KOEWACHT     3                         3
  Lidia van Bon-Rosenbrand ZPC AMERSFOORT             3                 3
33 Cathy Schrijner ZVL 1886 2                             2
  Mirjam Griffioen OUDE VEER         2                     2
35 Mies Kuipers OLD DUTCH       1                       1
  Yvonne Herber-Zwemmer KZC         1                     1
  Uitgedeeld   55  0 52 55 55 55 55  0  0  0 110 220 55  0  0 712


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018