GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Schoolslag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Wietse Beerens KOEWACHT     20 30   20 10       20 10 60     170
2 Pieter Pijnenburg DE BIESBOSCHZWEMMERS 27 9     36 16 7       16 8 48     167
3 Tim v d Berg RACING CLUB 30 10     30           18 9 54     151
4 Nicko Kamphuis DE WARANDE       21 34 12 9         7 42     125
5 Richard van der Horst DE MEER 24 8   27   18 8                 85
6 Jeroen de Haan HET Y 21 7   24   10         14 6       82
7 Guus Hoogduin ZVL 1886 18 5                 10   30     63
8 Max Embregts DE WARANDE   4   15                 36     55
9 Klaas van Egmond DBD 9   10   21   3       6         49
  Roel Janssen ARGO 12 3   6   2           2 24     49
11 Nikhom Westphal SCOM/DE ZEEHOND                     12 5 18     35
12 Lars Diesch ARGO 15     3               3 12     33
13 Diego de Meyer DE BRUINVIS     14 18                       32
  Olivier Jans DE FUUT     18     14                   32
15 Guido Brink DE ZEEUWSE KUST     16 12                       28
16 Tom Balsen Versteeg DE WARANDE       9   8 5                 22
17 Rene van Oudenaarde ZOC (SG)     12                         12
18 Paul Oudendijk DAW           6 4                 10
19 Marijn Kagchelland ZPCH                     8         8
20 Koen Vierbergen PSV                         6     6
  Sjoerd de Jong PIRANHA   6                           6
  Yuri van Omme ZV HOOGLAND             6                 6
23 Thijn Bergman NJORD           4                   4
  Tim Greven KIMBRIA                       4       4
25 Coen de Ridder KOEWACHT   2                           2
26 Hans Schoenmakers DAW                       1       1
  Mark Bom ZVL 1886   1                           1
  Uitgedeeld   156 55 90 165 121 110 52  0  0  0 104 55 330  0  0 1238


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018