GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Vrije slag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Timo Dinkelberg ALBION 38   18 60 40 48 50 32   40 56 72 82       536
2 Maikel vd Linden ZWEMSPORT PARKSTAD 45 36 14 48 32 48   38   32 20 48 56       417
3 David Kuijpers ORCA     20 50 36 58 37     36 46 56 64       403
4 Vincent Dragt ZV HOORN 28 29 12 40 28 32 16 8   32 28 40         293
5 Lars Bottelier VZV 40             36       80 80       236
6 Tenzin Tieman VZV 16 25 10 20   6 18 16   28 14 8 48       209
7 Tristan Kloet ZOC (SG) 14 17 6 20 21 20 8 4   36 8 16 32       202
8 Olivier Jans DE FUUT     8 34   46   24     24 64         200
9 Nino van Beek ZEPS 39 34               40 30           143
10 Maurice van den Berge HAGUE SWIMMING                   24       90     114
11 Christian Broodman HET Y         6         20     6 80     112
12 Remco van Althuis SBC2000                           100     100
13 Klaas v Beek  ZV HAERLEM 24       18 4 7 16     20   9       98
14 Max Visser WVZ   30       10 20       32           92
15 Rinke Hiel KOEWACHT     4 12   18 17           40       91
16 Yuri Admiraal NUMANSDORP                   4       70     74
17 Elroy Schot DE DOLFIJN               20   27   24         71
18 Boy Borreman LINK                         8 60     68
19 Thomas Jansen WVZ             24       40           64
20 Owen Peeks ZPC HOOGEVEEN                   28   32         60
21 Jerwin Tholen Z&PC ROTTERDAM                           50     50
22 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)               14   24 6           44
  Quinn Heederik ZPC HOOGEVEEN       8   12       24             44
24 Marcel Schouten PSV               40                 40
25 Marcel Reefhuis WS TWENTE       4 9 8       9     8       38
26 Vincent Crooijmans VZC E&P             36                   36
27 Hessel Robert ZV HOORN 1 1   2 5   3 12   6 4           34
  Tom van Gils DE ZEEUWSE KUST 2 6     10         16             34
  Wietse Beerens KOEWACHT     16 18                         34
30 Sander Crooijmans VZC E&P             32                   32
31 Collin Schouten MSV ZEEMACHT                   30             30
32 David Groenewegen PSV               28                 28
  Jeffrey Camphens DWT           16   12                 28
34 Jeroen de Haan HET Y                         24       24
  Tim Greven KIMBRIA                   8     16       24
36 Meindert Dekkinga HZ&PC HEERENVEEN                   21             21
37 Guus Hoogduin ZVL 1886 5 15                             20
  Kristiaan Lenos ZVL 1886 4 4     12                       20
  Sjoerd de Jong PIRANHA                   20             20
40 Sem Bonte DE ZEEUWSE KUST                   18             18
41 Jan Brink DE ZEEUWSE KUST   9 2 6                         17
42 Yuri van Omme HOOGLAND                   16             16
43 Damian Martens HET Y             1     12     2       15
  Floris de Leeuw HAGUE SWIMMING                   15             15
  Rick Embregts DE WARANDE       8                 7       15
46 Bob de Vries HAGUE SWIMMING 12                               12
  Jeroen Burggraaf VZC-E&P                   12             12
  Mitch kolkman ZV HAERLEM                   12             12
49 Jo-an Mudde ARETHUSA 3             8                 11
50 Marijn Kagchelland ZPCH               10                 10
51 Dion Staal DE WARANDE               4         4       8
  Pieter Pijnenburg DE BIESBOSCHZWEMMERS                   8             8
53 Fergil Hesterman HET Y   6                             6
  Ivar Koevoet NJORD             6                   6
  Jelle Nap VZC-E&P               6                 6
56 Roel Janssen ARGO                         5       5
57 Derek Valkenier MSV ZEEMACHT                   4             4
  Frank van der Voordt SCHOTEJIL           4                     4
  Sander van Elburg PSV 4                               4
60 Arno Stap ZVL 1886                         3       3
  Robin v Beek ZVL 1886   3                             3
  Vincent Dermaux AQUADREAM   3                             3
  Wessel Everloo WS TWENTE                   3             3
64 Colin Degenaars ZPCH               2                 2
  Floris Kotterink ALBION                     2           2
  Gerko Versluis ZUIDERZEEZWEMMERS         2                       2
  Tjeerd van Stein LINK   2                             2
68 Elias de Jonge ZV HOORN         1                       1
  Paul vd Voort DE ZWOER                         1       1
  Uitgedeeld   275 220 110 330 220 330 275 330  0 605 330 440 495 450  0  0 4410


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  alt
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018