GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Vrije slag Dames

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Anne Noom HET Y 45 40 18 50 40 50 46 42   32 50 64 64 80     621
2 Janina Beckers ZWEMSPORT PARKSTAD 50   20 60   60   56   40 60 72 80 90     588
3 Amy van Lier DE WARANDE 40 36   44 30 24 32 12   28 34 48 48 70     446
4 Leonie van Noort WVZ       36   36 40 32   36 36 80         296
5 Renske Dutilh HET Y 24       32 36 15     24   40 40       211
6 Lize Janna de Vries ORCA         27 28 32     40 36 32         195
7 Kyanie Blom ZWEMSPORT PARKSTAD 35   16 34           36 26 8 24       179
8 Kirsten Walraven DE ZEEUWSE KUST 17 32 14 28 22 16 22     20 4           175
9 Lisa Dreesens HAGUE SWIMMING                         72 100     172
10 Lisanne Andeweg ZUIDERZEEZWEMMERS 16 21   14 24 12 5 4   24 16 16 9       161
11 Manon Van Esch TRB-RES               16     44   56       116
12 Marije Dinkelberg ALBION 20         10 23 8   30             91
13 Demi van Hulst ZWEMSPORT PARKSTAD 12   10 10           32 6   16       86
14 Irene van der Laan ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 4   4   12 8       16       40     84
15 Marlinde Beukers WVZ 6         14 6     27 12   8       73
16 Kyra Wijnker DAW           12               60     72
17 Alinda Dingshoff ZPC HOOGEVEEN                       56         56
18 Linda Hoogendam WVZ                   4       50     54
19 Suze Kuipers ORCA             28         24         52
20 Evelien Sohl HET Y   18   6           21 4           49
21 Liselotte Joling PSV           6 4           32       42
22 Serena Stel DE DOLFIJN               40                 40
23 Cynthia koolman ZUIDERZEEZWEMMERS 3 12   4           8     12       39
24 Daniėlle Meinema ZV 44             9 16         10       35
25 Bianca Groot MSV ZEEMACHT               10   24             34
26 Bridget Vermeer VZC-E&P     12 20                         32
27 Anne-Irene Ducheine HOOGLAND                   28             28
  Imani de Jong ZPCH               28                 28
29 Denice koolman ZUIDERZEEZWEMMERS               12   6     6       24
30 Gijsbertine Mantel ZV DE BRON                   20             20
  Jessie Bodden KIMBRIA     8 12                         20
  Marije van der Mast PSV               20                 20
33 Emma Riemers MSV ZEEMACHT                   18             18
34 Emma Schell DE DOLFIJN 1 15                             16
35 Lianne Kaanen ZEPS 2 13                             15
  Nike Tolsma ZIGNEA                   15             15
37 Aniek van de Weerd VZC-E&P               14                 14
  Kayleigh Kloet ZOC (SG)     2   6     6                 14
39 Kyra Sterre Wijnker DAW                   12             12
  Megan Jonkman HAGUE SWIMMING                   12             12
41 Jenny Schouten ZWEMSPORT PARKSTAD               8   3             11
42 Josine Dorsselaar  KOEWACHT     6 4                         10
43 Emma van Leeuwen DAW                   9             9
  Maike van de Velde ZPCH             4           5       9
  Marieke Lenderink OZ&PC         9                       9
  Zoe Ulkeman DE BERKELDUIKERS   9                             9
47 Babet de Voogd DE ZEEUWSE KUST       8                         8
  Evica Klok VZC-E&P           8                     8
  Isabelle Castelijns DE WARANDE   7                     1       8
  Jonna Muntjewerff RACING CLUB             8                   8
51 Kim Zwinkels ZPCH                         7       7
52 Sanne Heemskerk ZVL 1886   6                             6
53 Karen Stolk DE DOLFIJN         5                       5
  Moniek Heemskerk ZVL 1886   5                             5
55 Evy Witlox DWT               4                 4
  Kim Kluts AQUADREAM           4                     4
  Lianne van Wier HZ&PC HEERENVEEN           4                     4
  Sanne Homan ZPCH         4                       4
59 Jasmijn Ruijgrok WZK ZWEMMEN   3                             3
  Jet Kleine MSV ZEEMACHT         3                       3
  Lindi Verkooijen AQUADREAM                         3       3
  Nina Bellaart OCEANUS         3                       3
  Vera van Breda OLYMPIA   1           2                 3
64 Anouk Kuijlaars PSV                         2       2
  Esmeralda Duarte de Pina DE HAM         2                       2
  Leonie van Wier HZ&PC HEERENVEEN           2                     2
  Nuria Boersma WZK ZWEMMEN   2                             2
  Sophie Stekelenburg ZWEMLUST-DEN HOMMEL                     2           2
69 Lieke Hollander OUDE VEER         1                       1
  Lotte Pieterman ZV 44             1                   1
  Uitgedeeld   275 220 110 330 220 330 275 330  0 565 330 440 495 490  0  0 4410


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  alt
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018