GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Verenigingen

 

Plaats Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 HET Y 112 94 28 103 111 164 93 44   136 112 170 219 160     1546
2 ZWEMSPORT PARKSTAD 142 36 61 152 32 108 1 102   152 112 138 188 90     1314
3 WVZ 49 48 24 85 30 100 164 32   67 140 97 68 50     954
4 KOEWACHT 52 9 166 155 23 72 56 22   30 121 64 167       937
5 ORCA     20 50 87 86 105     94 101 233 92       868
6 ALBION 65 10 43 77 40 76 74 54   70 100 87 125       821
7 HAGUE SWIMMING 41 21     24 48 78 12   75 55 87 174 190     805
8 DE WARANDE 43 55 3 110 68 72 55 16   28 34 98 152 70     804
9 DE ZEEUWSE KUST 38 67 122 151 32 42 33 14   81 22 102 55       759
10 PSV 30 12 26 20 27 34 26 88     90 127 67 100     647
11 DAW 31 10 20 41 24 61 10     36 69 130 145 60     637
12 ZVL 1886 99 144 9   76 85 14     15 46 29 80       597
13 VZV 63 33 10 20 7 6 33 52   28 52 88 140       532
14 ZUIDERZEEZWEMMERS 24 46   44 68 36 26 4   47 54 27 99       475
15 MSV ZEEMACHT 32       45 50 21 50   88 26 108 20       440
16 ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 23 9 29 14 38 45 15     16 50 35 118 40     432
17 SCOM/DE ZEEHOND 31 26 30 52     24     24 60 64 69       380
18 ZV HOORN 32 30 12 42 36 36 19 20   53 36 40         356
19 ZV'44           35 49 28     56 31 94       293
20 ZPC HOOGEVEEN           38   18   52   134 49       291
21 DE BIESBOSCHZWEMMERS 37 9     39 16 22     15 16 58 66       278
22 KZC 5       53 42 33     52 43 12 37       277
23 VZC-E&P     18 23 9 38 68 20   35 44 9 9       273
24 ZPCH 24   24 15 33   4 40   9 24   90       263
25 ZOC (SG) 14 17 35 21 27 26 8 10   42 8 16 32       256
26 DE FUUT     26 34   65 9 24     24 64         246
27 HZ&PC HEERENVEEN 45       9 50 8 24   27 16 42 7       228
28 LINK 10 17 16     14 4       24 15 62 60     222
29 DE MEER 54 8   70   52 30                   214
30 ZV HAERLEM 30 3     33 20 19 16     34 9 45       209
31 ARETHUSA 13 9 10 15 10 20 8 8   6 16 28 54       197
32 DE DOLFIJN   15     5 23   60   30   42         175
33 RACING CLUB 30 10     30           18 9 64       161
34 ZEPS 41 47               40 30           158
35 SBC2000       10   10 10         40 67       137
36 DE BEVELANDERS     60 72                         132
37 MNC DORDRECHT 32   3 4           9   37 41       126
38 TRB-RES     5         16     44   56       121
39 NJORD 21   12 21   23 13           30       120
40 OCEANUS 7 9 7 5 15 17 8       16 5 30       119
41 WS TWENTE       4 14 10 2     30 12 7 38       117
42 SCHELDESTROOM     41 64                         105
43 ZPC DE HOF (SG)           18   22   27 24           91
44 DELTASTEUR 40   20 18   8       4             90
45 ARGO 27 3   9   2           5 41       87
46 NUMANSDORP       3           4       70     77
47 OEZA 4   16 12 26 8         10           76
48 AQUA'68           19         13   42       74
49 HOOGLAND           11 15     44             70
  ZWEMLUST-DEN HOMMEL 9   4     4 1       30 22         70
51 ZPB H&L             9         13 44       66
52 ZPC AMERSFOORT 5   10     1 8       8 8 24       64
53 ROTTERDAM SWIMMING 7   26 17     13                   63
54 PLONS 10 3   5   7         6 12 14       57
55 HIERONYMUS   6 14                 8 28       56
56 AQUADREAM   4   2   4         14 3 27       54
57 DE DEVEL 2   21 2 8   10           10       53
  OUDE VEER         53                       53
  ZV DE BRON       7 14         32             53
60 KIMBRIA     8 12     4     8   4 16       52
61 DBD 9   10   23   3       6           51
62 Z&PC ROTTERDAM                           50     50
63 DE ZAAN 10 7       8 12       8           45
64 DE ZILVERMEEUW 20                   6 8 9       43
65 ZEESTER-MEERVAL     9 7       16     4 6         42
66 DE HAM         7 19 4     5 6           41
  DOMMELBAARZEN       15     1       17 4 4       41
68 TRIVIA             10     21   6         37
69 DWT           20   16                 36
  PFC RHEDEN     8 8     2 18                 36
71 DE BRUINVIS     14 20                         34
  DE COLUMBIAAN           6           28         34
73 IJSSELMEER       5               28         33
74 WIDEX/GZC/DONK 32                               32
75 DE RIJN           10 8     9             27
76 PIRANHA   6               20             26
  WZK ZWEMMEN   14       12                     26
78 ZIGNEA 6                 18             24
79 NDD               20                 20
80 DE BERKELDUIKERS   16 1     2                     19
  DE HONTE       15               4         19
82 D'ELFT   17                             17
83 DE FUTEN         5 11                     16
84 DWK           5 10                   15
85 DE DUCK 6 8                             14
86 AQUAMANIA   13                             13
  ZWEMCLUB ZEIST             5       8           13
88 GAY SWIM AMSTERDAM                     12           12
89 BZ&PC BODEGRAVEN 10                               10
  OLD DUTCH 2   7 1                         10
91 OZ&PC         9                       9
  STRIJEN                       9         9
93 ZDF         3               5       8
94 MONTFERLAND 7                               7
  TIBURÓN   7                             7
  WZ&PC 7                               7
97 DZT'62           1         5           6
  OLYMPIA   4           2                 6
99 SCHOTEJIL           4           1         5
100 DE GEUL   4                             4
101 BOLSWARD-WORKUM         3                       3
102 AQUA-NOVIO’94             2                   2
  BZC BRANDENBURG             2                   2
  DE AALSCHOLVER           2                     2
  DE ZWOER     1                   1       2
  UZSC                     2           2
107 EZV                     1           1
  PCG             1                   1
  TORPEDO         1                       1
  ZV WESTLAND DIJKGLAS   1                             1
  Uitgedeeld 1483 907 1029 1632 1197 1802 1262 868  0 1579 1885 2451 3114 940  0  0 20149


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  alt
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018