GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Schoolslag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Hans Schoenmakers DAW 9     8   5         16 32       70
2 Rob Hanou PSV 10   10 10 10 9         18         67
3 Pieter Pijnenburg DE BIESBOSCHZWEMMERS 8           8         40 9     65
4 Coen de Ridder KOEWACHT 6   9 4   2 5       14 16 5     61
5 Nicko Kamphuis DE WARANDE             9         36 8     53
6 Jeroen de Haan HET Y 7     9   3           24 7     50
7 Wietse Beerens KOEWACHT           10 10       20         40
8 Guus Razoux Schultz IJSSELMEER       5               28       33
9 Kees-Jan Brantjes KZC 5       9   3         12       29
10 Paul van den Heuvel ARETHUSA       6               20       26
11 Richard van der Horst DE MEER       7   8 7                 22
12 Ingmar de Vries KOEWACHT     4 1 7             8       20
13 Harold Matla PSV           4 6           6     16
  Stefan Tijms OEZA         8           8         16
15 Albert Steenvoorden PLONS 4                   6   4     14
16 Rob van Wanrooy GAY SWIM AMSTERDAM                     12         12
17 Nol van Thull ALBION                     10         10
  Sander van Elburg PSV 3                     4 3     10
  Tim van den Berg RACING CLUB                         10     10
20 Piet Schop DE BEVELANDERS     6 3                       9
21 André Pantekoek PSV 1   5 2                       8
  Jory van der Gracht OEZA         6           2         8
  Rene van Oudenaarde ZOC (SG)     8                         8
24 Benno Breeuwer HET Y           7                   7
  Frans Martens OLD DUTCH     7                         7
26 Yuri van Omme HOOGLAND           6                   6
27 Erwin Zuijdervelt DE FUTEN         5                     5
  Paul Oudendijk DAW           1 4                 5
29 Ingmar Visser DE BIESBOSCHZWEMMERS 2           1           1     4
  Jeroen Vogelsang DAW             2           2     4
  Koen Vierbergen PSV                     4         4
  Nico van Dongen DE DEVEL         4                     4
33 Frank Scheele SCHELDESTROOM     3                         3
  Gerard Hekker BOLSWARD-WORKUM         3                     3
35 Arjan Dekker KOEWACHT     2                         2
  Klaas van Egmond DBD         2                     2
37 Eric Tijms OEZA         1                     1
  Matthijs Ruitenbeek DE ZEEUWSE KUST     1                         1
  Uitgedeeld   55  0 55 55 55 55 55  0  0  0 110 220 55  0  0 715


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018