GeorgeSports Logo

 

Open water

2019 2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2019 Schoolslag Dames

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 Totaal
1 Marlinde Beukers WVZ 27 9 18 30 30 16 10       20 8 60     228
2 Kim de Jong LINK   10 16               18 9 54     107
3 Evelien te Paske NJORD 21   12 21   12 7           30     103
4 Cynthia koolman ZUIDERZEEZWEMMERS   6   18 34 8 5       12 5       88
5 Maike van de Velde ZPCH         27           16   42     85
6 Chantal van der Horst DE MEER 30     27   18 9                 84
7 Daniëlle Meinema ZV 44           20 8         7 48     83
8 Sanne Homan ZPCH 24   14                   36     74
9 Denice koolman ZUIDERZEEZWEMMERS             2       14 6 24     46
10 Manon Kloosterman DE BEVELANDERS     20 24                       44
11 Lobke Wilmink ZPCH     10 15                       25
12 Wilma Bouma AQUA'68           6             18     24
13 Fleur de Ridder KOEWACHT           2         8 2 6     18
  Mascha Schijvenaars DE ZILVERMEEUW 18                             18
15 José Bijl HET Y           14                   14
  Liesbeth van Mill ZWEMLUST-DEN HOMMEL                     10 4       14
17 Sarah Berger ZWEMSPORT PARKSTAD             1           12     13
18 Anastasia Renssen DE WARANDE           10                   10
  Lize Janna de Vries ORCA                       10       10
20 Renske Groenewoud OUDE VEER         9                     9
21 Lonneke Graansma AQUAMANIA   8                           8
22 Kim van Rossum AQUADREAM   1                 6         7
  Manon Koster TIBURÓN   7                           7
24 Nora Weerman ZV 44             6                 6
25 Céline Brink AQUAMANIA   5                           5
26 Jessie Bodden KIMBRIA             4                 4
  Milou Lang HET Y           4                   4
  Zoe Ulkeman DE BERKELDUIKERS   4                           4
29 Inge Wolfs PLONS   3                           3
  Isabella Castelijns DE WARANDE                       3       3
  Lotte Pieterman ZV 44             3                 3
32 Cathy Schrijner ZVL 1886   2                           2
33 Elena Gerstel ZVL 1886                       1       1
  Uitgedeeld   120 55 90 135 100 110 55  0  0  0 104 55 330  0  0 1154


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 22-06-2019 Bodegraven  alt
2 23-06-2019 Leiden  alt
3 29-06-2019 Hoek  alt
4 30-06-2019 Sluis  alt
5 06-07-2019 Anna Paulowna  alt
6 07-07-2019 Amsterdam  alt
7 13-07-2019 Vianen  alt
8 14-07-2019 Culemborg  alt
9 20-07-2019 Strijen  
10 21-07-2019 Medemblik  alt
11 28-07-2019 Hoorn  alt
12 10-08-2019 Heerjansdam  alt
13 11-08-2019 Heerjansdam  alt
14 17-08-2019 Medemblik  
15 18-08-2019 Amstelveen  
16 25-08-2019 Oosterhout  
17 31-08-2019 Oss  
18 01-09-2019 Vught  
19 07-09-2019 Wilhelminadorp  
20 08-09-2019 Vlissingen  
21 14-09-2019 Sleeuwijk  
22 15-09-2019 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018