GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 22 Totaal
1 Jo-an Mudde ARETHUSA 10   10     10   10         48   7 8 9 10 9 10       141
2 Klaas van Beek ZWEMSPORT PARKSTAD   9 8 10   8     16 18     24   8 6               107
3 Jan Brink DE ZEEUWSE KUST         10               60     10 10             90
4 Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS 8 8 6 9 9 6   9       8     6 4 6   8         87
5 Christian Broodman HET Y 5 5 3         4 8 14     6   4 5 4 9 5   9     81
6 Kristiaan Lenos LZ 1886 9             3 14     6     5 3 5 8 6   10     69
7 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN                 18 20         9 7 8             62
8 Timo Dinkelberg ALBION           9     20     10     10 9               58
9 René Janssen VZV   6 5     5   7       9 18           7         57
10 Bob de Vries RACING CLUB                         54                     54
11 Arjan Bellaart HET Y   7 7     3   6       7 12               8     50
12 Pim Vogel DE DEVEL                         42                     42
13 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)     9                   30                     39
14 Dennis de Waard VZV     4   8 2   5   16   2                       37
15 Damian Martens HET Y                         36                     36
  Lars Schoffelmeer ZPB H&L           7   8             2 2 7   10         36
17 Rob Hanou PSV 3   2 8 5 1   1 6 6                           32
18 Rob Kamphuis DE WARANDE   3   6 7             1     1     7 4         29
19 Colin Degenaars ZPCH                   12   4           1 1   7     25
20 Vincent Dermaux AQUADREAM                       5           6   9       20
21 Martijn Butter OEZA       4 6       4                       5     19
22 Lex Hoogendam DE DEVEL       5 1                     1 3     8       18
23 Dennis Wijbenga NOVA   4             12                             16
  Erwin Zuijdervelt DE FUTEN 1   1   4         10                           16
25 Fergil Hesterman HET Y           4     10                             14
  Francis Roosen NJORD                                   4 3 7       14
27 Arno Stap LZ 1886                                 1     6 6     13
28 Flip Moerenhout TRB-RES       7 3                       2             12
29 Jan-Willem van der Graaff PSV   10                                           10
  Marcel Reefhuis WS TWENTE 7                           3                 10
31 John Dam ZIGNEA                   8                           8
32 Piet Schop DE BEVELANDERS       3 2                           2         7
33 Sander van Elburg PSV 6                                             6
34 Joost de Kroon AQUAMIGOS                                       5       5
  Markus van Rest WVZ 2 1                               2           5
  Nico Paasse SCHOTEJIL                                   5           5
37 Erland Morelissen IJSSELMEER 4                                             4
  Gerko Versluis ZUIDERZEEZWEMMERS                   4                           4
  Pieter-Sjaak Baijs AQUARIUS                                         4     4
  Wouter van der Stelt DE BIESBOSCHZWEMMERS                                       4       4
41 Jeroen Vogelsang DAW                                       3       3
  Martijn Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL                       3                       3
  Paul van den Heuvel ARETHUSA                                   3           3
  paul van der voort DE ZWOER       1                                 2     3
  Peter Schelvis LINK                                         3     3
46 Frank Jacobs DZT'62                   2                           2
  Nico Rozemeijer AQUAFIT                 2                             2
  Nordin Termoshuizen WVZ               2                               2
  Richard Broer PLONS   2                                           2
  Willem Putter ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM       2                                       2
  Willem van der Weijden ARETHUSA                                       2       2
52 Jory van der Gracht OEZA                                         1     1
  Maarten Angenent LZ 1886                                       1       1
  Uitgedeeld   55 55 55 55 55 55  0 55 110 110  0 55 330  0 55 55 55 55 55 55 55  0  0 1375


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018