GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 22 Totaal
1 Tim v d Berg ROTTERDAM SWIMMING 10 27   10 27 9   26 18     9 54   27 18 18 18 18 20 30     339
2 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN       20 30 10   30 20 20   10 60   30 20 20 20 20         310
3 Richard van der Horst DE MEER   30             12 16         16 16 16 16 16   27     165
4 Nicko Kamphuis DE WARANDE               21 10 14   7 36   22     14 14 18       156
5 Olivier Jans RACING CLUB         24 8   25 16 18   5 48                     144
6 Jeroen de Haan HET Y   24       6     8 12   6 30     10 12   12         120
7 Klaas van Egmond DBD   21   19 12     6   4         8 2 4 4 6 10 12     108
  Marijn Kagchelland ZPCH                   8   4 18   18 6 10 10 10   24     108
9 Cas Louwarts ZWEMSPORT PARKSTAD       27 21                     12 14     16       90
10 Richard Kuipers TRIVIA           7     6 10     42                     65
11 Rene van Oudenaarde ZOC (SG)       16 15                     8 8             47
12 Pieter Pijnenburg NUENEN           4   16 14     8                       42
13 Hans Schoenmakers DAW               8         12               21     41
14 Lars Diesch ARGO                             14     6 8 12       40
15 Tom Balsen Versteeg DE WARANDE                             7     12   14       33
16 Paul Oudendijk DAW           3     2 6   3                 18     32
17 Dennis Wijbenga NOVA           5   17 4                             26
  Guido Brink DE ZEEUWSE KUST       8 18                                     26
19 Tjeerd van Stein LINK                         24                     24
20 Hans Kruijt BZ&PC BODEGRAVEN   18                                           18
21 Thies van Capelle TORPEDO                                         15     15
22 Kylian Heederik DELTASTEUR                               14               14
23 Harold Matla PSV           1   6         6                     13
24 Roel Janssen ARGO                                   8           8
  Sjoerd Jongert OEZA                             2   6             8
26 Coen de Ridder KOEWACHT       7                                       7
27 Marco van Antwerpen STRIJEN       6                                       6
28 Menno Bas ZWEMCLUB ZEIST                             5                 5
29 Albert Steenvoorden PLONS                               4               4
  Colin Degenaars ZPCH               4                               4
31 Jordi Martens ZDF               3                               3
  Wouter Arnoldus WVZ                             3                 3
33 Björn Bakker DE ZILVERMEEUW                       1     1                 2
  Paul van den Heuvel ARETHUSA           2                                   2
  Rick Nobels ZV HOORN                       2                       2
  Uitgedeeld   10 120  0 113 147 55  0 162 110 108  0 55 330  0 153 110 108 108 104 90 147  0  0 2030


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018