GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Verenigingen

 

Plaats Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 Totaal
1 ZWEMSPORT PARKSTAD 141 37 14 169 203 13 106     683
2 HET Y 141 100 131 32 74 94 48     620
3 PSV 70 131 39 28 76 135 82     561
4 KOEWACHT 55 16 9 184 162 69 4     499
5 VZV 38 56 63   87 43 66     353
6 DE WARANDE 31 58 43 24 75 55       286
7 WVZ 18 86 42   78 14 36     274
8 KIMBRIA 46 24 30 44 54 38 26     262
9 DE DOLFIJN   21 6   16 113 84     240
10 ZPCH 37 85 8 20 21 15 40     226
11 NJORD 65 25 10 32 20 29 14     195
12 DE ZEEUWSE KUST       98 94   2     194
13 RACING CLUB     30   44 66 52     192
14 ROTTERDAM SWIMMING 10 27   53 64 25       179
15 ZV'44           132 38     170
16 DAW 35 53 8 24 16 28       164
17 LZ 1886 10 25 68   10 47       160
18 DE BEVELANDERS       75 82         157
19 ALBION 9 8 40 20 10 37 32     156
20 DWT 43 49 24     13 8     137
21 SCHELDESTROOM       55 78         133
22 ORCA       30 58 44       132
23 SCOM/DE ZEEHOND   15 34 29 28 25       131
24 ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 20 17 9 10 20 51       127
25 ARETHUSA 16 5 11   19 58 8     117
  DE MEER   60     40 17       117
27 DOMMELBAARZEN 6     29 42 38       115
28 ZUIDERZEEZWEMMERS 10 39 19     38 8     114
29 HAGUE SWIMMING   14 32     16 48     110
30 BZ&PC BODEGRAVEN   86               86
31 ZOC (SG) 8 3   29 38 7       85
32 DE BERKELDUIKERS 10 12 7 18 14 11       72
33 ZV HOORN 18 34   12           64
34 ZV HAERLEM   8 18   18   18     62
35 OCEANUS 5 4 10   20 16       55
36 DBD   21   19 12         52
37 DE ZAAN 3 11   14   23       51
38 TRB-RES 21     7 6   12     46
39 ZWEMLUST-DEN HOMMEL 7 4 2   8 12 4     37
40 DE DEVEL 2     31 3         36
  MSV ZEEMACHT   6         30     36
42 AQUADREAM   9   26           35
  DE HAAIEN 4 3       28       35
44 DE BLAUWE SCHUUR   33               33
45 ARGO 32                 32
  WZK ZWEMMEN     32             32
47 OEZA       4 6 21       31
48 LINK     19     10       29
  ZPC DE HOF (SG)     13       16     29
50 DE BRUINVIS       16 11         27
51 NOVA   13       13       26
  ZEPS             26     26
53 HOOGLAND           25       25
  ZPC AMERSFOORT 5 2     6 12       25
55 ZV DE BRON 24                 24
56 DWK 6 13       4       23
57 SCHOTEJIL       12   10       22
58 HYDROFIEL   8 12             20
59 ZIGNEA   13         6     19
60 DE RIJN           18       18
  VZC-E&P             18     18
62 DE DINKEL           17       17
63 DE GOUWE         16         16
  OLYMPIA             16     16
  WS TWENTE 16                 16
66 MIJN ZWEMCOACH           15       15
67 OLD DUTCH 5     2 7         14
68 IJSSELMEER 13                 13
69 DE LANSINGH 12                 12
  PFC RHEDEN       8 4         12
  ZEELANDIA             12     12
72 DE ZIJL/LGB     11             11
  NUENEN           11       11
74 DE COLUMBIAAN   4 6             10
  DE WELLEROBBEN   10               10
  SBC2000           10       10
  ZEESTER-MEERVAL           10       10
  ZVS       7   3       10
79 DELTASTEUR 9                 9
  HZ&PC HEERENVEEN           1 8     9
  ZC BORGER     9             9
82 MNC DORDRECHT         2   6     8
  TRIVIA           8       8
  ZPB H&L           8       8
85 SWOL 1894 7                 7
86 DE FUTEN 1   1   4         6
  STRIJEN       6           6
  WZ&PC           6       6
89 DE BIESBOSCHZWEMMERS           5       5
  MONTFERLAND 5                 5
91 DE HAM 4                 4
  DE VRIJE SLAG             4     4
93 AQUA-NOVIO’94           3       3
  DE OTTERS/HET GOOI     3             3
  OCTOPUS           3       3
  ZDF   3               3
97 BZC BRANDENBURG             2     2
  DE ZILVERMEEUW 2                 2
  PLONS   2               2
  SG PATRICK-DE ROERSOPPERS           2       2
101 DE ZWOER       1           1
  Uitgedeeld 1020 1253 813 1168 1646 1565 880  0  0 8345


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  
9 15-07-2018 Amsterdam  
10 21-07-2018 Hoorn  
11 22-07-2018 Medemblik  
12 28-07-2018 Amsterdam  
13 29-07-2018 Amsterdam  
14 11-08-2018 Medemblik  
15 18-08-2018 Heerjansdam  
16 26-08-2018 Oosterhout  
17 01-09-2018 Wilhelminadorp  
18 02-09-2018 Vlissingen  
19 08-09-2018 Sleeuwijk  
20 09-09-2018 Vught  
21 15-09-2018 Oss  
22 16-09-2018 Anna Paulowna  
23 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018