GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Dames Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 Totaal
1 Gonnie Bak PSV 8 6   10 7 6       37
2 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 10 7     6 7       30
3 Wendy Baljet HET Y 9 8       9       26
4 Chantal van der Horst DE MEER         10 8       18
5 Manon Kloosterman DE BEVELANDERS       8 9         17
  Marijke van Hoek DE ZEEUWSE KUST       9 8         17
7 Marije Dirkx DWT 7 4       5       16
8 Liesbeth van Mill DWK 6 3       4       13
9 Ingeborg Speelman Hamelink KOEWACHT       6 3 3       12
10 Ineke Weekers PSV   10               10
  Mieke van der Fluit SBC2000           10       10
12 Karin Vrijburg-Volwater DE COLUMBIAAN   9               9
  Selena Poole DE ZEEUWSE KUST       5 4         9
14 Anne Noom HET Y       7           7
  Nini van Dongen-de Paepe DE DEVEL   1   4 2         7
16 Angela Giezen MONTFERLAND 5                 5
  Karin van Dijk DE WELLEROBBEN   5               5
  Karin van Nassau-van den Heuve OLD DUTCH         5         5
19 Machteld Stilting ZPC AMERSFOORT 4                 4
20 Natalie van der Hoeven ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 3                 3
21 Iris van Aurich DWK   2               2
  Mascha Schijvenaars DE ZILVERMEEUW 2                 2
  Pascalle Janssen SG PATRICK-DE ROERSOPPERS           2       2
24 Linda van Klei-Janssen ZPB H&L           1       1
  Sanne Munnikhuis ZV HAERLEM         1         1
  Uitgedeeld   54 55  0 49 55 55  0  0  0 268


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  
9 15-07-2018 Amsterdam  
10 21-07-2018 Hoorn  
11 22-07-2018 Medemblik  
12 28-07-2018 Amsterdam  
13 29-07-2018 Amsterdam  
14 11-08-2018 Medemblik  
15 18-08-2018 Heerjansdam  
16 26-08-2018 Oosterhout  
17 01-09-2018 Wilhelminadorp  
18 02-09-2018 Vlissingen  
19 08-09-2018 Sleeuwijk  
20 09-09-2018 Vught  
21 15-09-2018 Oss  
22 16-09-2018 Anna Paulowna  
23 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018