GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 22 Totaal
1 Timo Dinkelberg ALBION     23 18   10 28 58 20 54 30 72 26   48 20 60 50 46 50 38     651
2 Maikel vd Linden KIMBRIA 28 24 23 25 36 26 12 36 8 16 28 24 48 60 15 14 48 40 35 43 28     617
3 Erno Vriens VZV   42 30   46 24 20 28 42 44 36 56 56 80 45                 549
4 Remco van Althuis PSV 40 36 37   52 32 42 48 36 38 32   48 70                   511
5 Olivier Jans HAGUE SWIMMING     30   20 49 52 50 50 32 67 64 72                     486
6 Klaas v Beek  ZWEMSPORT PARKSTAD 17 20 6 14 30 5 14 22 6 8 21 8 5   12 18 54 31 40 40 21     392
7 David Kuijpers ORCA       30 58 44     52 20   48 64   35           37     388
8 Lars Bottelier VZV             36 20   60   80 80 90                   366
9 Tenzin Tieman VZV 22 8 9   12 12 10 22 2 4 24   7 40 16   42 26 24 28 12     320
10 Damian Martens HET Y 23 31 19   36 7 16   16 12 24 32 9   29       5 28 23     310
11 Jorgos Skotadis DE DOLFIJN                 40   40     100                   180
12 Sven Elfferich DE DOLFIJN   12 6   16 19 4 28 4 12 20 16 8               33     178
13 Jeffrey Camphens DWT 36 37 24     8 8   26       32                     171
14 Rinke Hiel KOEWACHT       19 14     8         24   22 12 34   26         159
15 Timos Skotadis DE DOLFIJN                 20   36 40                       96
16 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN           28                       45 9 9       91
17 Thomas Jansen WVZ   40                         42                 82
18 Elroy Schot DE DOLFIJN                               16 12 28     20     76
  Vincent Dragt ZV HOORN 2 4   5             32           12   2 1 18     76
20 Fergil Hesterman HET Y 30   5     2       2                   22 10     71
21 Yuri Admiraal NUMANSDORP                     12     50                   62
22 Tristan Kloet ZOC (SG)   3           4             4 8 6 12 12   9     58
23 Marijn Kagchelland ZPCH   4         12       28   6                     50
24 Dario v Hulst ZWEMSPORT PARKSTAD             6       15             20 8         49
25 Rick Embregts DE WARANDE         6 4             4   6 10 8 5   5       48
26 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)     4       16   8   18                         46
27 Jo-an Mudde ARETHUSA 6   1   4 4 8       12   3         3 3         44
28 Marcel Schouten PSV             40                                 40
  Pepijn Smits PSV                                     40         40
30 Sander Provoost KOEWACHT   2       30                   4               36
  Yuri van Omme HOOGLAND           24                           12       36
32 Martijn Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL             4       9           20             33
33 Marcel Reefhuis WS TWENTE 9                   6   1       16             32
34 Jerwin Tholen Z&PC ROTTERDAM                           30                   30
35 Aaron Hendriksen of Hendriks DE HAAIEN           27                                   27
36 Kristiaan Lenos LZ 1886 1             2         2   1 6 4 2 4   3     25
37 Bob de Vries AQUAPOLDRO                     24                         24
38 Colin Degenaars ZPCH       2             20                         22
39 Sjoerd Jongert OEZA           21                                   21
40 Jan Brink DE ZEEUWSE KUST       16                       2 2             20
  Nicko Kamphuis DE WARANDE                                   1 16 3       20
42 Henry Turkenburg DE RIJN           18                                   18
43 Ignacio Vaccaro DE DOLFIJN                     16                         16
  John Dam ZIGNEA                     16                         16
  Max Visser WVZ                                         16     16
  Nico Paasse SCHOTEJIL                                       16       16
47 Dennis Leeuw MIJN ZWEMCOACH           15                                   15
  Frank van der Voordt SCHOTEJIL                                         15     15
49 Lars van der Haijden ZWEMSPORT PARKSTAD       14                                       14
50 Erik Saan DE DUCK                     12                         12
  Hans Willemsen ARETHUSA           12                                   12
  Jorian Tanis SCHOTEJIL       4                           8           12
  Niels Albrechts SCHOTEJIL                                         12     12
  Sander Seppen BZC BRANDENBURG                     4                 8       12
55 Bart Cooymans NUENEN               10                               10
  Jeroen Vogelsang DAW                                         10     10
  Tom Balsen Versteeg DE WARANDE                                     4 6       10
58 Saco d Vries ZV HOORN       1                                 8     9
  Tristan Stam ZOB'66               9                               9
60 Erwin Zuijdervelt DE FUTEN                                 8             8
  Jacob Mackloet SCHOTEJIL       8                                       8
  Jordi Martens ZDF               8                               8
  Mark Godwaldt PSV                     8                         8
64 Boy Borreman LINK               4                         3     7
  Filip Roks ZDF               7                               7
  Rick Nobels ZV HOORN 3     4                                       7
67 Arjan Bellaart HET Y                     3               1   2     6
  Ivar Koevoet NJORD   6                                           6
  Sander Komen ZV HOORN                                         6     6
70 Jan-Willem van der Graaff PSV   5                                           5
71 Aron Paasse SCHOTEJIL                                   4           4
  Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS                                       4       4
  Tristan Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL                                 4             4
74 Iwan Vos VZV 3                                             3
  Tjeerd van Stein LINK     3                                         3
  Tom van Gils DE ZEEUWSE KUST       3                                       3
77 Kas van de Vaart ZPCH             2                                 2
  Vincent Dermaux AQUADREAM       2                                       2
79 Collin Schouten MSV ZEEMACHT   1                                           1
  Richard Kuipers TRIVIA           1                                   1
  Uitgedeeld   220 275 220 165 330 422 330 364 330 302 593 440 495 520 275 110 330 275 275 275 324  0  0 6870


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018