GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 22 Totaal
1 Rob Hanou PSV 10 10   10 10 10   10 10 18   40 10   10           10     158
2 Jeroen de Haan HET Y 8         6     5 14   28 8     8 7       8     92
  Wietse Beerens DOMMELBAARZEN       9 9       9 20   36 9                     92
4 Paul van den Heuvel ARETHUSA         8 5     3     20 7   6 10   9 7 10       85
  Richard van der Horst DE MEER           9     6 16         8 9 9 10 9   9     85
6 Marco van Rooijen ARETHUSA   5     7 1   3 1     16 1   5 6 8 8 5 10       76
7 Hans Schoenmakers DAW 7 8   7 6 4   5   12   12             6   6     73
8 Dennis Wijbenga NOVA   9       8   4 4     32                       57
9 Pieter Pijnenburg NUENEN           7   8 7     24                       46
10 Tim van den Berg ROTTERDAM SWIMMING       8       9 8               10   10         45
11 Coen de Ridder KOEWACHT 6     3 5     1         3   3 5 5   4   4     39
12 Guus Razoux Schultz IJSSELMEER 9                           7 7     8   7     38
13 Paul Oudendijk DAW           2   2 2 8   8 4               5     31
14 Harold Matla PSV   7       3   7         5   4                 26
15 Martin de Wildt NUENEN               6         6   9                 21
16 Heiner Stevens ZIGNEA   6               10                           16
  Ingmar Visser DE BIESBOSCHZWEMMERS                                   7 3 6       16
18 Jeroen Vogelsang DAW                   4               2   7 2     15
  Rene van Oudenaarde ZOC (SG)       5 4                       6             15
20 Jordy Jongenelen AQUADREAM                   6           2   6           14
21 Piet Schop DE BEVELANDERS                       4     2 3 4             13
22 Hans van Vastenhoven OLD DUTCH 5     2 2                       1     2       12
23 Gerrit Klaas van der Vaart DE HAAIEN 4 3                     2                     9
24 Egiel Hanenberg ARETHUSA                                       8       8
25 Albert Steenvoorden PLONS                               4 3             7
  Flip Moerenhout TRB-RES         3                   1 1 2             7
27 Kees-Jan Brantjes KZC                                   5     1     6
  Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS       6                                       6
29 Frans Martens OLD DUTCH                                       5       5
30 Arnout Angenent HAGUE SWIMMING   4                                           4
  Vincent Dermaux AQUADREAM       4                                       4
  Willem van der Weijden ARETHUSA                                       4       4
  Wim Crielaard ZVDO'74                                   4           4
34 Cor Hesterman HET Y                                         3     3
  Paul van der Ploeg LINK                                   3           3
  Rob van de Ven SWNZ (SG)                                       3       3
  Sander van Elburg PSV 3                                             3
38 André Pantekoek DE DEVEL 2                                             2
  Bas Nijssen ZDF   2                                           2
  Hans Willemsen ARETHUSA                                     2         2
  Stefan Tijms OEZA                   2                           2
42 Frank Scheele SCHELDESTROOM       1                                       1
  Jory van der Gracht OEZA                                     1         1
  Martijn de Jong DWK   1                                           1
  Pascal van Dijk KOEWACHT                                       1       1
  Richard Tiemstra DE BIESBOSCHZWEMMERS                                   1           1
  Wim van Vroonhoven PSV         1                                     1
  Uitgedeeld   54 55  0 55 55 55  0 55 55 110  0 220 55  0 55 55 55 55 55 56 55  0  0 1155


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018