GeorgeSports Logo

 

CIJFERS SWIMCUP EINDHOVEN APRIL 2017

2017-04-12, door: George Sieverding

Nieuwe column    <    Overzicht    >    Oude column

Deel 1 is gericht op namen en cijfers. Uiteraard valt daaruit al veel op te maken.
Als de ploeg voor Boedapest (WK) groot in aantal moet worden dan wordt dit vermoedelijk gedaan via vrijwel alle estafettes.
Dat lijkt op de WS estafettes niet correct. Bij de heren blijft de RC veel te ver achter en bij de dames geldt dit voor de SS en de VL.
In deel 2 worden de resultaten gekoppeld aan de nationale en internationale ontwikkelingen.

Indeling kolommen: 1 afstanden - 2 slag - 3 aantal finalisten/Nederlanders - 4 winnaars - 5 winnende tijd - 6 eerste Nederlanders - 7 winnende tijd - 8 klassering - 9 Wereld Record - 10 Nederlands Record - 11 WK eis - 12 Bijzonderheden

Heren / Jongens

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
50 BC 8/7 Jesse Puts 21.95 idem Idem 1e 20.91 21.82 21.94 WK
100 BC 8/7 Ben schwietert 49.42 Idem Idem 1e 46.91 47.68 48.51  
200 BC 8/6 Ferry Weertman 1.48.16 Idem Idem 1e 1.42.00 1.44.89 1.46.68 WK Open Water
400 BC 8/4 Ferry Weertman 3.50.86 Idem Idem 1e 3.40.07 3.47.09 3.45.92 WK Open Water
800 BC 8/3 Tjech 7.58.37 Marcel Schouten 8.13.30 4e 7.32.12 7.51.92 7.51.19  
1500 BC 8/3 Ferry Weertman 15.09.03 idem Idem 1e 14.31.02 14.58.34 14.58.69 WK Open Water
50 RC 8/3 Duitser 24.90 Jesse Puts 25.58 3e 24.04 24.73 25.21  
100 RC 8/1 Duitser 54.13 Ensger Kotterink 56.86 4e 51.85 53.62 53.68  
200 RC 8/1 Tjech 1.57.64 Jari Groenhart 2.04.51 4e 1.51.92 1.56.85 1.57.00  
50 SS 8/4 Arno Kamminga 27.47 Idem Idem 1e 26.42 27.44 27.46 Vrijwel zeker WK
100 SS 8/2 Arno Kamminga 1.00.72 Idem Idem 1e 57.13 59.90 59.90 Vrijwel zeker WK
200 SS 8/2 Duitser 2.09.07 Arno Kamminga 2.10.34 2e 2.06.67 2.10.98 2.10.15 Vrijwel zeker WK
50 VL 8/6 Mathys Goosen 23.67 Idem Idem 1e 22.43 23.63 23.59 WK
100 VL 8/3 Joeri Verlinden 52.23 Idem Idem 1e 49.82 51.75 51.84  
200 VL 8/2 Duitser 1.59.42 Ruben v Leeuwen 2.02.71 5e 1.51.51 1.56.59 1.56.45  
200 WS 8/4 Duitser 2.02.84 Frank Roover 2.03.15 3e 1.54.00 2.00.71 1.59.67  
400 WS 8/2 Hongaar 4.18.48 Arjan Knipping 4.23.52 4e 4.03.84 4.15.38 4.15.04  

Dames / Meisjes

Geen achternamen: Ranomi (Kromowidjojo) Femke (Heemskerk) Marrit (Steenbergen). Uiteraard is Sharon van Rouwendaal geplaatst voor het WK Open Water zwemmen.

Indeling kolommen: 1 afstanden - 2 slag - 3 aantal finalisten/Nederlanders - 4 winnaars - 5 winnende tijd - 6 eerste Nederlanders - 7 winnende tijd - 8 klassering - 9 Wereld Record - 10 Nederlands Record - 11 WK eis - 12 Bijzonderheden

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
50 BC 8/8 Ranomi 24.39 Idem Idem 1e 23.73 23.96 24.73 WK
100 BC 8/7 Ranomi 53.72 Idem Idem 1e 52.07 52.69 54.15 WR 52.06 / WK
200 BC 8/4 Femke 1.56.62 Idem Idem   1.52.98 1.54.68 1.57.12 WK
400 BC 8/5 Belgische 4.12.07 Laura v Engelen 4.14.39 3e 3.56.46 4.03.02 4.07.52  
800 BC 8/4 Duitse 8.42.07 Laura v Engelen 8.54.03 3e 8.04.79 8.24.12 8.30.92  
1500 BC 8/3 Duitse 16.43.90 Laura v Engelen 16.53.90   15.25.48 16.03.37 16.25.04  
50 RC 8/5 Kira Thoussaint 27.96 Idem Idem 1e 27.06 27.77 28.35 WK
100 RC 8/3 Kira Thoussaint 1.00.28 Idem Idem 1e 58.12 1.00.03 1.00.18 Vrijwel zeker WK
200 RC 8/2 Duitse 2.09.34 Tessa Vermeulen 2.14.33 5e 2.04.06 2.07.78 2.09.62  
50 SS 8/4 Tjechische 31.76 Tes Schouten 31.84 2e 29.48 30.38 30.90  
100 SS 8/3 Tes Schouten 1.08.07 Idem Idem 1e 1.04.35 1.07.18 1.06.88  
200 SS 8/1 Duitse 2.25.84 Tes Schouten 2.34.79 6e 2.19.11 2.28.02 2.24.74  
50 VL 8/5 Ranomi 25.85 Idem Idem 1e 24.43 25.28 26.33  
100 VL 8/4 Marrit 59.30 Idem Idem 1e 55.48 56.61 57.91  
200 VL 8/5 Belgische 2.11.14 Femke Spiering 2.19.53 2e 2.01.81 2.08.74 2.08.21  
200 WS 8/1 Tjechische 2.13.72 Claire Verkijk 2.22.47 8e 2.06.12 2.10.21 2.11.84  
400 WS 8/2 Tjechische 4.45.27 Niamh Hofland 4.59.41 5e 4.26.36 4.44.73 4.38.06  
 

Nieuwe column    <    Overzicht    >    Oude column

 © George Sports 2017